Pomiń ten link jeśli nie chcesz trafić na czarną listę!
  • Slider 6
  • Slider 9
  • Slider 10
  • Slider 11
Dwumiesięcznik dla młodych ciałem i duchem

Artykuły 2022

Listopad - Grudzień 2022

Boże Narodzenie staje się świętem rodzinnym, przeżywanym w rodzinie, ale rodzinie poszerzonej o tych, których zdobyliśmy dla Niepokalanej, a tym samym dla Świętej Rodziny, złączonej więzami chrztu świętego i znakiem Matki Niebieskiej.

Wrzesień - Październik 2022

Nie trzeba być szczególnie uważnym, by zauważyć, jak regularnie i systematycznie współcześnie próbuje się zastraszać i trzymać w atmosferze strachu jak największą liczbę osób: "pandemia", broń biologiczna, zamach terrorystyczny, najazd uchodźców, "putinofobia", eskalacja wojny, "tęczowa" agresja, hiperinflacja, głód, bieda...

Lipiec - Sierpień 2022

To może pierwsze bardziej normalne wakacje po okresie pandemicznym. Po miesiącach niepewności, kłamstw i dezinformacji, będących często przyczyną wielu zranień i niepotrzebnej śmierci, widzimy, jak krucha jest codzienność i niepewna przyszłość.

Maj - Czerwiec 2022

Współcześnie człowiek doszedł do takiego stanu ducha, że już bez skrupułów - i co gorsza, bezkarnie - potrafi kłamać i manipulować...

Marzec - Kwiecień 2022

Otrzymaliśmy w darze Chrystusowy Kościół, aby udzielał nam środków koniecznych do zbawienia, do powrotu do Nieba, do osiągnięcia życia wiecznego.

Styczeń - Luty 2022

Nowy ład i nowy porządek ma tylko wtedy sens, gdy jest całkowicie zanurzony w Bożym prawie oraz opiera się na Bożym porządku miłości i łaski.