Pomiń ten link jeśli nie chcesz trafić na czarną listę!
Dwumiesięcznik dla młodych ciałem i duchem

Początek Wieczności

Damian Krawczykowski   

rm-070-24-gomulkowie.jpg
rm-070-24-gomulkowie.jpg

Nie wiem dlaczego tak mam, ale zawsze gdy spojrzę na ich zdjęcie, na mojej twarzy pojawia się uśmiech. W czasach przelotnych związków oraz szarej, smutnej rzeczywistości pojawiają się oni, tak bardzo radośni, zakochani w sobie i w Bogu, co widać na pierwszy rzut oka, stają niczym światło rozświetlające te mroki zwyczajnego, nudnego, szarego życia.

Rodzina sprzeciwu

Oto oni, szalona, pozytywnie zakręcona rodzina Gomułków: Monika, Marcin, Adaś i Zuzia. Kto raz ich zobaczy, nie będzie mógł przejść obok tego widoku obojętnie, a widywać ich mamy częstą okazję, "Gomułeczki" bowiem, jak zwykło się o nich mówić, są bardzo aktywni w sieci, prowadzą własny wideoblog Początek Wieczności, stronę o tej samej nazwie oraz konta na profilach społecznościowych. Opisywana rodzina jest sprzeciwem wobec tak popularnej dziś cywilizacji śmierci, która chce dopaść kolejne rodziny poprzez aborcję, eutanazję, in vitro czy antykoncepcję.

Gomułkowie są jak drogowskaz, który w tym zabieganym świecie kieruje w jedyną stronę, w którą warto pójść, w stronę wieczności.

Rodzina zachęca odbiorców do wspólnego spędzania czasu wolnego, ukazuje jak z radością w sercu wspólnie wzrastać w świętości. Gomułkowie są bardzo popularni, ich strony biją rekordy popularności, a zachwyceni widzowie, jak sami komentują, dzięki nim odzyskują nadzieję na zbudowanie szczęśliwej, radosnej i pobożnej rodziny. [...]

Cały artykuł przeczytasz w papierowym wydaniu RYCERZ MŁODYCH - 2(70)2019 | Początek Wieczności, s. 24